HAKKIMIZDA

Üçyıldız Tekstil, 2007 yılında kurulan köklü bir imalat firmasıdır. Geniş ürün yelpazesi ve uluslararası alanda sağlamış olduğu başarı ile sektörde öne çıkmaktadır. Firma, kuruluşundan itibaren Ayakkabı, Tekstil ve birçok farklı sektöre yönelik üretim yaparak, 17’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Fabrikalarında son teknoloji üretim ekipmanları kullanılarak her türlü örgü, terlik sayası ve halat üretimi titizlikle gerçekleştirilmektedir. Kurucu Nebi Demir’in liderliğinde, şirket kalite standartlarına yüksek bir bağlılıkla müşteri beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir.

Üçyıldız Tekstil’in öz geçmişi, sektördeki deneyimi ve uluslararası arenada elde ettiği müşteri memnuniyeti, firma için güçlü bir referans oluşturmaktadır. Küresel pazarlarda etkili bir oyuncu olmanın yanı sıra, sürekli Ar-Ge çalışmaları ve inovasyonla sektöre yön verme vizyonuyla da dikkat çekmektedir.

İhracat ağı genişleyen firma, sürdürülebilirlik ilkesini benimseyerek çevresel etkileri en aza indirmeyi ve toplumsal sorumluluğunu yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Ürünlerinde kalite, güvenilirlik ve estetik değerlere önem veren Üçyıldız Tekstil, sektördeki lider konumunu daha da güçlendirmek için sürekli olarak kendini yenilemekte ve geliştirmektedir.

Firma hakkında daha fazla bilgi edinmek, işbirliği olanakları konusunda detaylı bilgilere ulaşmak için Üçyıldız Tekstil ile iletişime geçebilirsiniz.